Broker ubezpieczeniowy Warszawa

Broker ubezpieczeniowy SAGA Brokers Warszawa reprezentuje interesy klienta w procesie zawierania umowy ubezpieczenia. Wieloletnie doświadczenie w branży i pozycja jednego z najstarszych domów brokerskich w Polsce sprawia, że oferujemy usługi na najwyższym poziomie.

Broker ubezpieczeniowy Warszawa – działamy na rzecz naszego klienta

Zawód brokera ubezpieczeniowego to niezwykle odpowiedzialna profesja. Każda osoba, która planuje ją wykonywać, musi zdać państwowy egzamin dla brokerów ubezpieczeniowych. Wszyscy nasi pracownicy zdali egzamin brokerski, dzięki czemu wiedzą, jakie produkty ubezpieczeniowe dobrać dla klienta.

Ubezpieczenia na życie, OC zawodowe, dla firm i grup zawodowych

Pośrednik ubezpieczeniowy Warszawa SAGA Brokers proponuje m.in.:

Przystąp do wybranego programu ubezpieczeń i zyskaj poczucie bezpieczeństwa oraz pewność, że w razie wypadku otrzymasz wsparcie. 

Pomożemy w wyborze najkorzystniejszych warunków umowy oraz w likwidacji szkody

Broker ubezpieczeniowy SAGA Brokers znajdzie dla Ciebie najkorzystniejsze warunki ubezpieczeń, pomoże w zawarciu umowy ubezpieczenia oraz gwarantuje obsługę w zakresie odszkodowania za ewentualną szkodę. Pomagamy w skutecznej likwidacji szkody niezależnie od wybranego pakietu ubezpieczenia

Wynegocjujemy dla Ciebie najlepsze warunki. Sprawdź naszą ofertę. 

Zapoznaj się z naszą ofertą:

ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej zawodowej

ubezpieczenie cyber

ubezpieczenia dla firm

ubezpieczenie na życie

odszkodowanie

Zapraszamy do kontaktu

Saga Brokers Sp. z o.o.
ul. Słoneczna 15A
60-286 Poznań

Telefony:
61 852 78 81607 333 429, 607 333 717 lub 607 333 688

(szkody grup zawodowych: 607 333 717)

Faks:
(61) 852 78 83

e-mail: biuro@sagabrokers.pl
www: sagabrokers.pl

Napisz do nas. Odpowiemy tak szybko, jak to możliwe.

    Administratorem Danych osobowych przekazywanych w ramach formularza kontaktowego jest Pierwszy Polski Dom Brokerski Saga Brokers Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Słoneczna 15A, 60-286 Poznań i będzie on przetwarzał te dane wyłącznie w celu związanym z załatwieniem sprawy, której dotyczy niniejsza korespondencja. Przysługuje Państwu prawo dostępu do własnych danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania a także prawo do przenoszenia danych. Przysługuje Państwu prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych, jeśli są przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. e) lub f) RODO. W przypadku uznania, że przetwarzanie danych osobowych narusza obowiązujące przepisy przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
    Okres przechowywania danych uzależniony jest o tematyki, której dotyczy korespondencja, w żadnym jednak wypadku nie będzie dłuższy niż okres przedawnienia potencjalnych roszczeń wynikających z korespondencji lub sprawy, której korespondencja dotyczy. Dane przekazywane mogą być podmiotom zapewniającym obsługę IT Administratora oraz organom upoważnionym do ich pozyskania na podstawie przepisów prawa. Kontakt w sprawie ochrony danych osobowych: SAGA Brokers Sp. z o.o., ul. Słoneczna 15A, 60-286 Poznań; mailowo: odo@sagabrokers.pl.