Kontakt

Saga Brokers Sp. z o.o.
ul. Słoneczna 15A
60-286 Poznań


Telefony:
(61) 852 78 81,
(61) 852 78 82,
(61) 852 78 84
Faks:
(61) 852 78 83

e-mail: biuro@sagabrokers.pl
www: sagabrokers.pl

Napisz do nas. Odpowiemy tak szybko, jak to możliwe.

Administratorem Danych osobowych przekazywanych w ramach formularza kontaktowego jest Pierwszy Polski Dom Brokerski Saga Brokers Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Słoneczna 15A, 60-286 Poznań i będzie on przetwarzał te dane wyłącznie w celu związanym z załatwieniem sprawy, której dotyczy niniejsza korespondencja. Przysługuje Państwu prawo dostępu do własnych danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania a także prawo do przenoszenia danych. Przysługuje Państwu prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych, jeśli są przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. e) lub f) RODO. W przypadku uznania, że przetwarzanie danych osobowych narusza obowiązujące przepisy przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Okres przechowywania danych uzależniony jest o tematyki, której dotyczy korespondencja, w żadnym jednak wypadku nie będzie dłuższy niż okres przedawnienia potencjalnych roszczeń wynikających z korespondencji lub sprawy, której korespondencja dotyczy. Dane przekazywane mogą być podmiotom zapewniającym obsługę IT Administratora oraz organom upoważnionym do ich pozyskania na podstawie przepisów prawa. Kontakt w sprawie ochrony danych osobowych: SAGA Brokers Sp. z o.o., ul. Słoneczna 15A, 60-286 Poznań; mailowo: odo@sagabrokers.pl.

7 Comments

Izabela Górska - Machyńska · 18 lipca 2019 at 10:54

🙂

Katarzyna Zwierzchowska · 1 sierpnia 2019 at 15:18

Choroby zawodowe obejmiwaly mutazy betoniarzy chemikow i plastykow.
??? Nie moge odnalezc

K. Zwierzchowska · 1 sierpnia 2019 at 15:22

Muraze choroba zawodowadusznica oraz praca na h

Anna Sielnicka · 10 września 2019 at 10:42

Dzień dobry,

wiele osób nie wierzy, że e-mail marketing to efektywna forma reklamy i… wiele osób popełnia DUŻY błąd. Taka forma reklamy produktów i usług uznawana jest za najskuteczniejszą przez ponad 60% specjalistów od reklamy.

Jeśli jeszcze jej Państwo nie wypróbowali, to naprawdę warto to zrobić. Specjalizujemy się w e-mail marketingu i z dużą przyjemnością przedstawię szczegóły propozycji. Jeśli zechcą Państwo je poznać – proszę o odpowiedź na tę wiadomość (najlepiej podając numer telefonu kontaktowego).

Zapraszam do rozmowy.
Anna Sielnicka – tel.: 792-519-647
ania@sendmails.pl

Marta Barg · 3 października 2019 at 15:50

Dzień dobry,

reprezentuję firmę wykonującą sklepy i strony internetowe i chciałabym zapytać czy są Państwo zainteresowani takimi usługami? Mamy piętnaście lat doświadczenia, wykonaliśmy ponad 4000 serwisów, oferta i ceny są dostosowane do możliwości jednoosobowych działalności, małych i średnich firm. Działamy sprawnie, wyręczając klienta w wielu rzeczach.

Nie chciałabym marnować Państwa czasu, jeśli są Państwo zainteresowani proszę o odpowiedź (najlepiej podając numer telefonu kontaktowego) – skontaktuję się i przedstawię szczegóły naszej propozycji.

Zapraszam do kontaktu.

Marta Barg
tel.: 792-519-647

Marta Barg · 11 października 2019 at 15:03

Dzień dobry,

reprezentuję firmę wykonującą sklepy i strony internetowe i chciałabym zapytać czy potrzebują Państwo takich usług? Mamy szesnaście lat doświadczenia, wykonaliśmy ponad 3800 stron i sklepów, oferta i ceny są dostosowane do możliwości jednoosobowych działalności, małych i średnich firm. Działamy sprawnie, wyręczając klienta w wielu rzeczach.

Nie chciałabym tracić Państwa czasu, jeśli są Państwo zainteresowani proszę o odpowiedź (najlepiej podając numer telefonu kontaktowego) – skontaktuję się i przedstawię szczegóły naszej oferty.

Zapraszam do kontaktu.

Marta Barg
tel.: 792-519-647

Kamil Domagała · 15 października 2019 at 19:07

Zmień dostawcę energii elektrycznej w Twojej firmie i zacznij oszczędzać już dziś.
Jesteś zainteresowany? Odpisz TAK.

Pozdrawiam serdecznie, Kamil Domagała
kontakt@taniej-za-energie.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.