Broker ubezpieczeniowy Łódź

Broker ubezpieczeniowy Łódź spośród dostępnych ofert towarzystw ubezpieczeniowych znajdzie i wynegocjuje najlepszy zakres ochrony. Niezależnie, czy szukasz polisy dla siebie, swoich bliskich czy współpracowników, zaproponujemy Ci rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb. 

Broker ubezpieczeniowy Łódź – indywidualne produkty i usługi ubezpieczenia

Pośrednik ubezpieczeniowy Łódź świadczy usługi w imieniu klienta. Wykorzystamy nasze doświadczenie oraz wiedzę, by zapewnić Ci wysoki standard usług w zakresie ubezpieczeń. Zapewniamy pomoc brokera w znalezieniu najbardziej dopasowanej oferty oraz podpisaniu umowy.

Przez cały okres trwania ubezpieczenia masz wsparcie wykwalifikowanego pośrednika. Zajmiemy się również likwidacją szkody. Dzięki współpracy z SAGA Brokers możesz skorzystać z szybkiego i bezproblemowego zgłoszenia incydentu online, a nasza obsługa zatroszczy się o Ciebie i wesprze w procesie uzyskania odszkodowania.

SAGA Brokers – profesjonalne działania zapewniające bezpieczeństwo

Usługi pośrednictwa ubezpieczeniowego w SAGA Brokers świadczą osoby z najwyższymi kwalifikacjami. Wszyscy pracownicy posiadają zdany egzamin brokerski, który jest gwarantem rzetelności oraz specjalistycznej wiedzy.

Poznaj szczegóły naszej oferty i zapewnij sobie bezpieczeństwo oraz wsparcie w momencie wystąpienia szkody. Skontaktuj się z nami.

Zapoznaj się z naszą ofertą:

ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej zawodowej

ubezpieczenie cyber

ubezpieczenia dla firm

ubezpieczenie na życie

odszkodowanie

Zapraszamy do kontaktu

Saga Brokers Sp. z o.o.
ul. Słoneczna 15A
60-286 Poznań

Telefony:
61 852 78 81607 333 429, 607 333 717 lub 607 333 688

(szkody grup zawodowych: 607 333 717)

Faks:
(61) 852 78 83

e-mail: biuro@sagabrokers.pl
www: sagabrokers.pl

Napisz do nas. Odpowiemy tak szybko, jak to możliwe.

    Administratorem Danych osobowych przekazywanych w ramach formularza kontaktowego jest Pierwszy Polski Dom Brokerski Saga Brokers Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Słoneczna 15A, 60-286 Poznań i będzie on przetwarzał te dane wyłącznie w celu związanym z załatwieniem sprawy, której dotyczy niniejsza korespondencja. Przysługuje Państwu prawo dostępu do własnych danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania a także prawo do przenoszenia danych. Przysługuje Państwu prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych, jeśli są przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. e) lub f) RODO. W przypadku uznania, że przetwarzanie danych osobowych narusza obowiązujące przepisy przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
    Okres przechowywania danych uzależniony jest o tematyki, której dotyczy korespondencja, w żadnym jednak wypadku nie będzie dłuższy niż okres przedawnienia potencjalnych roszczeń wynikających z korespondencji lub sprawy, której korespondencja dotyczy. Dane przekazywane mogą być podmiotom zapewniającym obsługę IT Administratora oraz organom upoważnionym do ich pozyskania na podstawie przepisów prawa. Kontakt w sprawie ochrony danych osobowych: SAGA Brokers Sp. z o.o., ul. Słoneczna 15A, 60-286 Poznań; mailowo: odo@sagabrokers.pl.