Broker ubezpieczeniowy Kraków

Interesuje Cię broker ubezpieczeniowy w mieście Kraków? Wybierz SAGA Brokers. Jesteśmy jedną z najstarszych firm, która kreuje rynek ubezpieczeń i usług brokerskich w Polsce. Zapewniamy usługi na najwyższym poziomie, w których zawsze interes klienta jest na pierwszym miejscu. Znajdziemy dla Ciebie najkorzystniejsze warunki w zakresie ubezpieczeń.

Broker ubezpieczeniowy Kraków – ubezpieczenia na życie, dla firm oraz OC

Pośrednik ubezpieczeniowy Kraków oferuje m.in:

  • polisę na życie,
  • OC zawodowe dla osób wykonujących odpowiedzialne zawody,
  • ubezpieczenia dla firm.

Każdy z programów ubezpieczeniowych jest dostosowywany do indywidualnych potrzeb klientów. Broker ubezpieczeniowy poszukuje zawsze najlepszych ubezpieczeń dla swoich klientów

SAGA Brokers – skuteczna likwidacja szkód

Broker ubezpieczeniowy Kraków nie tylko dostarcza innowacyjnych rozwiązań, ale gwarantuje skuteczną likwidację szkody. Zapewniamy pełne wsparcie i obsługę w tym zakresie. Dedykowany dział szkodowy nieustannie czuwa, by pomóc w razie wypadku.

Jesteśmy dumni, że każdego dnia brokerzy SAGA Brokers reprezentują interesy naszych klientów, świadcząc kompleksową obsługę opartą na doświadczeniu i rzetelnej wiedzy. Skontaktuj się z nami i dołącz do grona zadowolonych osób, które zaufały ekspertom SAGA Brokers.

Zapoznaj się z naszą ofertą:

ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej zawodowej

ubezpieczenie cyber

ubezpieczenia dla firm

ubezpieczenie na życie

odszkodowanie

Zapraszamy do kontaktu

Saga Brokers Sp. z o.o.
ul. Słoneczna 15A
60-286 Poznań

Telefony:
61 852 78 81607 333 429, 607 333 717 lub 607 333 688

(szkody grup zawodowych: 607 333 717)

Faks:
(61) 852 78 83

e-mail: biuro@sagabrokers.pl
www: sagabrokers.pl

Napisz do nas. Odpowiemy tak szybko, jak to możliwe.

    Administratorem Danych osobowych przekazywanych w ramach formularza kontaktowego jest Pierwszy Polski Dom Brokerski Saga Brokers Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Słoneczna 15A, 60-286 Poznań i będzie on przetwarzał te dane wyłącznie w celu związanym z załatwieniem sprawy, której dotyczy niniejsza korespondencja. Przysługuje Państwu prawo dostępu do własnych danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania a także prawo do przenoszenia danych. Przysługuje Państwu prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych, jeśli są przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. e) lub f) RODO. W przypadku uznania, że przetwarzanie danych osobowych narusza obowiązujące przepisy przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
    Okres przechowywania danych uzależniony jest o tematyki, której dotyczy korespondencja, w żadnym jednak wypadku nie będzie dłuższy niż okres przedawnienia potencjalnych roszczeń wynikających z korespondencji lub sprawy, której korespondencja dotyczy. Dane przekazywane mogą być podmiotom zapewniającym obsługę IT Administratora oraz organom upoważnionym do ich pozyskania na podstawie przepisów prawa. Kontakt w sprawie ochrony danych osobowych: SAGA Brokers Sp. z o.o., ul. Słoneczna 15A, 60-286 Poznań; mailowo: odo@sagabrokers.pl.