Broker ubezpieczeniowy Katowice

SAGA Brokers, broker ubezpieczeniowy w Katowicach zapewnia wsparcie w zawieraniu umów ubezpieczeniowych. Reprezentujemy interesy klienta na każdym etapie procesu ubezpieczeniowego. Zajmujemy się ubezpieczeniami na życie oraz zdrowotnymi. Ubezpieczamy firmy oraz grupy zawodowe w zakresie odpowiedzialności cywilnej. Jesteśmy specjalistami. Dzięki naszym usługom poczujesz się bezpiecznie. Zapraszamy do kontaktu!

Broker ubezpieczeniowy Katowice – profesjonalizm i doświadczenie

Działalność brokerską prowadzimy od ponad 30 lat. Zaufało nam tysiące klientów, którzy szukali profesjonalnych rozwiązań w zakresie ubezpieczeń. Analizujemy ryzyko, a następnie przedstawiamy możliwie najpełniejszy zakres ochrony. Jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami, do Twojej dyspozycji oddany zostanie wykwalifikowany opiekun klienta. Każdy z pracowników SAGA Brokers ma zdany egzamin brokerski, co gwarantuje profesjonalizm.

SAGA Brokers – wsparcie w każdym momencie trwania umowy

Broker ubezpieczeniowy w Katowicach SAGA Brokers działa online. Wszystkie działania podejmowane są zdalnie. Dzięki temu nie tylko wygodnie i szybko podpiszesz umowę, ale i zgłosisz ewentualną szkodę. Pracownicy działu szkód zadbają, by wszelkie formalności związane z likwidacją szkody przebiegły bezproblemowo.

Zaufaj SAGA Brokers – jednemu z najstarszych domów brokerskich w Polsce. Zyskaj możliwie najpełniejszą ochronę ubezpieczeniową dla siebie, swoich bliskich lub firmy. Skontaktuj się z nami!

Zapoznaj się z naszą ofertą:

ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej zawodowej

ubezpieczenie cyber

ubezpieczenia dla firm

ubezpieczenie na życie

odszkodowanie

Zapraszamy do kontaktu

Saga Brokers Sp. z o.o.
ul. Słoneczna 15A
60-286 Poznań

Telefony:
61 852 78 81607 333 429, 607 333 717 lub 607 333 688

(szkody grup zawodowych: 607 333 717)

Faks:
(61) 852 78 83

e-mail: biuro@sagabrokers.pl
www: sagabrokers.pl

Napisz do nas. Odpowiemy tak szybko, jak to możliwe.

    Administratorem Danych osobowych przekazywanych w ramach formularza kontaktowego jest Pierwszy Polski Dom Brokerski Saga Brokers Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Słoneczna 15A, 60-286 Poznań i będzie on przetwarzał te dane wyłącznie w celu związanym z załatwieniem sprawy, której dotyczy niniejsza korespondencja. Przysługuje Państwu prawo dostępu do własnych danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania a także prawo do przenoszenia danych. Przysługuje Państwu prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych, jeśli są przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. e) lub f) RODO. W przypadku uznania, że przetwarzanie danych osobowych narusza obowiązujące przepisy przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
    Okres przechowywania danych uzależniony jest o tematyki, której dotyczy korespondencja, w żadnym jednak wypadku nie będzie dłuższy niż okres przedawnienia potencjalnych roszczeń wynikających z korespondencji lub sprawy, której korespondencja dotyczy. Dane przekazywane mogą być podmiotom zapewniającym obsługę IT Administratora oraz organom upoważnionym do ich pozyskania na podstawie przepisów prawa. Kontakt w sprawie ochrony danych osobowych: SAGA Brokers Sp. z o.o., ul. Słoneczna 15A, 60-286 Poznań; mailowo: odo@sagabrokers.pl.