Broker ubezpieczeniowy Gdańsk

Nie wiesz, który pośrednik ubezpieczeniowy w Gdańsku zaproponuje Ci najlepszą ofertę ubezpieczeniową? Skontaktuj się z SAGA Brokers. Opieramy działalność na rzetelnej ocenie ryzyka. Na tej postawie, w imieniu naszego klienta, szukamy możliwie najpełniejszej ochrony ubezpieczeniowej. Dzięki temu oferujemy indywidualnie dopasowane, najkorzystniejsze warunki polisy. Zachęcamy do kontaktu!

Pośrednik ubezpieczeniowy Gdańsk – usługi zwiększające poczucie bezpieczeństwa

Broker ubezpieczeniowy w Gdańsku SAGA Brokers świadczy kompleksowe usługi ubezpieczeniowe. W naszej ofercie znajdziesz między innymi ubezpieczenia:

  • na życie,
  • zdrowotne,
  • chroniące przed cyber zagrożeniami,
  • dla grup zawodowych, ze szczególnym naciskiem na polisy odpowiedzialności cywilnej (OC),
  • majątkowe dla przedsiębiorstw.

Dla swoich klientów negocjujemy warunki umowy, by zapewnić jak największe poczucie bezpieczeństwa. W razie szkody czy wypadku pomożemy uzyskać odszkodowanie.

Broker ubezpieczeniowy Gdańsk – zapraszamy do kontaktu

Z oferty SAGA Brokers wygodnie skorzystasz online. Jesteśmy jednym z najstarszych domów brokerskich w Polsce działającym na rynku. Zdobyta wiedza i doświadczenie umożliwia nam świadczenie usług na najwyższym poziomie. O obsługę klienta dba wykwalifikowany zespół. Każdy z naszych pracowników ma zdany egzamin brokerski, co poświadcza jakość usług.. 

Skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły oferty.

Zapoznaj się z naszą ofertą:

ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej zawodowej

ubezpieczenie cyber

ubezpieczenia dla firm

ubezpieczenie na życie

odszkodowanie

Zapraszamy do kontaktu

Saga Brokers Sp. z o.o.
ul. Słoneczna 15A
60-286 Poznań

Telefony:
61 852 78 81607 333 429, 607 333 717 lub 607 333 688

(szkody grup zawodowych: 607 333 717)

Faks:
(61) 852 78 83

e-mail: biuro@sagabrokers.pl
www: sagabrokers.pl

Napisz do nas. Odpowiemy tak szybko, jak to możliwe.

    Administratorem Danych osobowych przekazywanych w ramach formularza kontaktowego jest Pierwszy Polski Dom Brokerski Saga Brokers Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Słoneczna 15A, 60-286 Poznań i będzie on przetwarzał te dane wyłącznie w celu związanym z załatwieniem sprawy, której dotyczy niniejsza korespondencja. Przysługuje Państwu prawo dostępu do własnych danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania a także prawo do przenoszenia danych. Przysługuje Państwu prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych, jeśli są przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. e) lub f) RODO. W przypadku uznania, że przetwarzanie danych osobowych narusza obowiązujące przepisy przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
    Okres przechowywania danych uzależniony jest o tematyki, której dotyczy korespondencja, w żadnym jednak wypadku nie będzie dłuższy niż okres przedawnienia potencjalnych roszczeń wynikających z korespondencji lub sprawy, której korespondencja dotyczy. Dane przekazywane mogą być podmiotom zapewniającym obsługę IT Administratora oraz organom upoważnionym do ich pozyskania na podstawie przepisów prawa. Kontakt w sprawie ochrony danych osobowych: SAGA Brokers Sp. z o.o., ul. Słoneczna 15A, 60-286 Poznań; mailowo: odo@sagabrokers.pl.