Broker ubezpieczeniowy Bydgoszcz

W SAGA Brokers – broker ubezpieczeniowy w Bydgoszczy – zajmujemy się pośrednictwem w zawieraniu umów ubezpieczeniowych. Od ponad 30 lat działamy w imieniu klienta, by zapewnić możliwie najpełniejszy zakres ochrony ubezpieczeniowej. Proponujemy między innymi ubezpieczenia dla grup zawodowych oraz przedsiębiorstw. W naszej ofercie znajdziesz również polisy na życie. Skontaktuj się z nami i zapewnij sobie najlepszą jakość usług ubezpieczeniowych.

Broker ubezpieczeniowy Bydgoszcz – skorzystaj z wiedzy i doświadczenia SAGA Brokers

Jesteśmy jedną z najstarszych firm brokerskich w Polsce. Wiedza i doświadczenie w branży pozwalają nam na znalezienie wariantu ubezpieczenia dopasowanego do potrzeb i oczekiwań każdego klienta. Indywidualnie negocjujemy warunki umowy. Wszyscy pracownicy SAGA Brokers mają zdany egzamin brokerski. Profesjonalizm, kompleksowa opieka dedykowanego opiekuna oraz proponowanie jak najlepiej dopasowanych ofert – właśnie to wyróżnia naszą firmę.

Skontaktuj się z nami, by poznać szczegóły oferty

Broker ubezpieczeniowy Bydgoszcz SAGA Brokers działa online. Wygodnie, bez wychodzenia z domu możesz zapewnić swojej firmie lub sobie najwyższą ochronę. Zapewniamy pełne wsparcie podczas likwidacji szkody. Zadbamy, byś podczas wystąpienia szkody nie został sam z problemem. Nadzorujemy i koordynujemy cały proces.

Zachęcamy do kontaktu!

Zapoznaj się z naszą ofertą:

ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej zawodowej

ubezpieczenie cyber

ubezpieczenia dla firm

ubezpieczenie na życie

odszkodowanie

Zapraszamy do kontaktu

Saga Brokers Sp. z o.o.
ul. Słoneczna 15A
60-286 Poznań

Telefony:
61 852 78 81607 333 429, 607 333 717 lub 607 333 688

(szkody grup zawodowych: 607 333 717)

Faks:
(61) 852 78 83

e-mail: biuro@sagabrokers.pl
www: sagabrokers.pl

Napisz do nas. Odpowiemy tak szybko, jak to możliwe.

    Administratorem Danych osobowych przekazywanych w ramach formularza kontaktowego jest Pierwszy Polski Dom Brokerski Saga Brokers Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Słoneczna 15A, 60-286 Poznań i będzie on przetwarzał te dane wyłącznie w celu związanym z załatwieniem sprawy, której dotyczy niniejsza korespondencja. Przysługuje Państwu prawo dostępu do własnych danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania a także prawo do przenoszenia danych. Przysługuje Państwu prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych, jeśli są przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. e) lub f) RODO. W przypadku uznania, że przetwarzanie danych osobowych narusza obowiązujące przepisy przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
    Okres przechowywania danych uzależniony jest o tematyki, której dotyczy korespondencja, w żadnym jednak wypadku nie będzie dłuższy niż okres przedawnienia potencjalnych roszczeń wynikających z korespondencji lub sprawy, której korespondencja dotyczy. Dane przekazywane mogą być podmiotom zapewniającym obsługę IT Administratora oraz organom upoważnionym do ich pozyskania na podstawie przepisów prawa. Kontakt w sprawie ochrony danych osobowych: SAGA Brokers Sp. z o.o., ul. Słoneczna 15A, 60-286 Poznań; mailowo: odo@sagabrokers.pl.