Oferta pracy

oferta nr 1: BROKER UBEZPIECZENIOWY (pobierz ofertę na adres e-mail)

  • zadania – samodzielne wykonywanie czynności brokerskich, w tym przede wszystkim:
    • dokonywanie analizy ryzyka,
    • opracowywanie materiałów do slipów brokerskich,
    • konstruowanie programów ubezpieczeniowych oraz rekomendacji brokerskich,
    • porównywanie i prezentowanie ofert ubezpieczeniowych,
    • bezpośrednia współpraca z klientami.
  • wymagania
    • świadectwo zdania egzaminu brokerskiego,
    • praktyka w ubezpieczeniach majątkowych,
    • praktyka w kontaktach z klientami.
  • oferujemy
    • pracę pozwalającą na własny rozwój w dziedzinie ubezpieczeń,
    • możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach,
    • możliwość awansowania,
    • umowę o pracę na czas nieokreślony po okresie próbnym,
    • interesujące wynagrodzenie.

oferta nr 2: ASYSTENT BROKERA (pobierz ofertę na adres e-mail)

  • zadania – wykonywanie czynności pomocniczych, w tym przede wszystkim:
    • asystowanie przy dokonywaniu analizy ryzyka,
    • przygotowywanie materiałów do slipów brokerskich,
    • przygotowywanie programów ubezpieczeniowych oraz rekomendacji brokerskich,
    • przygotowywanie porównań i prezentacji ofert ubezpieczeniowych.
  • wymagania
    • wykształcenie minimum średnie,
    • praktyka w ubezpieczeniach majątkowych.
  • oferujemy

oferta nr 3: TELEMARKETER / TELEMARKETERKA

  • zadania
    • budowanie bazy danych z publicznie dostępnych źródeł,
    • nawiązywanie kontaktów z potencjalnymi klientami,
    • obsługa systemu CRM,
    • pozyskiwanie określonych informacji w kontaktach z potencjalnymi klientami,
  • wymagania
    • wysoka kultura osobista,
    • umiejętność prowadzenia rozmowy,
  • oferujemy

prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: rekrutacja@sagabrokers.pl
W aplikacjach prosimy o wpisanie klauzuli następującej treści:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)